logo
Beslenme   19.149

Aşk Acısına İyi Gelen Kilo Verdiren Mucize Bitkiler

Paylaş:

01.03.2009 TRT1 Saat:17:15
Dr. Ömer Coşkun

Aşk Acısına İyi Gelen, Kilo Verdiren Mucize Btikiler. Hangi bitki hangi hastalığa iyi geliyor. Kilo surunu olanlar için süper bitkiler. Dr Ömer Coşkun TRT de açıkladı.

Şerbetçiotu
Aşk hastalığına iyi gelen bitki. Şerbetçiotu. Sevip te kavuşmayanlar sevdasını yüreğine gömenler için şerbetçiotu. Şerbetçi otunun özellikle akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı şerbetçi otu bir su bardağı sıcak su ile demlenecek ve 10 dk beklenecek. Bu içilecek. Beynin ihtiyacı olan maddeler beyne gider ve aşk acısını dahi rahatlatır.

Kantaron Otu
Mide ülserinde midede asit artışı ve yanma için kantaran otu. 1 tatlı kaşığı kantaron otunu bir su bardağı bardağı sıcak suda 5 dk demleyin. 70 kg biri içindir.

Kantaron Yağı
Osmanlıda kılıç yağı diye de bilinir. Öyledir ki derin kılıç yarasında dahi bu yağ çok etkilidir. İyileşmeyen yaralarda, yanıklarda kantaron yağı sürün. Kendiniz evde de hazırlayabilirsiniz. Kantaron otunu zeytinyağının içine koyun ve güneşte 20 gün bekletin. Sinir sıkışmasının da bir numaralı ev tedavisidir. Bilek ağrısı ve sinir sıkışmasında kantaron yağını sürün ve bez ile kaplayın, sinirleri açar. Bir başka faydası bel fıtığı, boyun fıtığı tedavisidir. Boynunuzun kökünden kuyruk sokumuna kadar sürün, kaslar damarlar için çok faydalıdır.

Kantaron yağı içilebilir de. 1 tatlı kaşığı kantaron yağını için. Midedeki yaraları dozer gibi süpürür.

Çakşır Kökü
Erkekler için çakşir kökünün bir parçasını bir bardak suda demleyerek için. Çinko, altın, gümüş gibi elementleri erkeklere sağlar. Özellikle çinko. her erkeğe lazımdır. Testosteronu artırır.

Adaçayı
Erkekelerde çakşır kökünün bayanlardaki karşılığı adaçayıdır. Rahim kaslarını güçlendirir. Adaçağı birkaç çeşittir. Mümkünse adaçayının (salbia triloba) tıbbi adaçayı olanını kullanın.

Erkekler adaçayını bir bardaktan fazla içmesin. İçinde öströjen vardır ve erkekte göğüs büyümesi yapabilir. Erkekler çakşır kökü bayanlar adaçayı içmelidir.

Aslan Pençesi
Rahimağzı kanserine iyi gelir. Bir tatlı kaşığı aslan pençesini bir bardak sıcak suda 5 dakka demle. Bunu her gün için. Miyom, kist ve bazı kanserlere karşı tedavidir.

Nar Çiçeği
Nar çiçeği inanılmaz derecede barsaklardaki mikropları temizler. Narın kendi suyu da ağız yaralarında etkilidir. Konsantre degil gerçek nar suyu olmalıdır.

Zencefil
Uzun süreli ağız yaraları varsa zencefil çok iyidir. Kur'an- ı Kerim e göre Zencefil Cennetin içeceğinde yer alır. Zencefili 3- 4 adet elma ve boru tarçın ile nöbet şekeri ilave ederek komposto yapın ve her gün bunu için. Akciğer için birebirdir. Normalde akciğer, sigarayı bıraktıktan 5 yıl sonra düzelir ve temizlenirken bu komposto ile 70 günde akciger kendine döner. Akciğerlerin temizlenmesi gereken, sigara içenler, boya işinde çalışanlar, evde bu kompostoyu yaptırsınlar. 70 günde cigerler pırıl pırıl olacaktır.

Zencefil kanı sulandırır. Kalp krizi sadece damar tıkanıklıgında olmaz. Ani bir heyecan oldugunda olabilir, iyi veya kötü bir haber alınabilir ani sevinçlerde de kan pıhtılaşır ve kalp krizi olabilir. Günde 1 çay kaşığı toz zencefili çorbanıza katın, balla karıştırın için. Allahın mucize bir bitkisidir.

Meyan Kökü
Bütün dünyada çok yaygın kullanılır. Meyan şekeri, meyan kökü, meyan şerbeti özellikle depresyonda çok etkilidir. Bir tatlı kaşığı meyan kökü ılık suda en az 5 saat demlenerek kullanılır. 115 tane vücuda çok faydalı etkisi vardır. Karaciğer kanserinden böbrek taşına kadar inanılmaz bir bitkidir. Bir bardak içilmesi önerilir. Bir bardaktan fazla içilirse potasyum kaybettirir. Bu nedenle 1 bardaktan fazla içecekseniz yanında 1 muz yiyin. 21 gün boyunca için. Depresyondan karaciger kanserine kadar iyi gelir.

Depresyona ayrıca kedi otu kökü ve lavanta çok iyidir.

Ökseotu
Kalp damar sistemine geldik. Damarları açıcı en faydalı bitki ökseotudur. Ayrıca Hayıt Tohumu'da çok yararlıdır. Kalbe çok iyi gelen bir şeyi de Allah bize buyurmuştur. Kalbi ferahlatmak Allah'ı anmakla olur. Allah dendiğinde dil üst damağa değiyor ve beyni uyarıyor.

Havuç Suyu
Akşam yatmadan havuç suyu ve bir tatlı kaşığı zeytinyağı beyne çok iyi geliyor. İçindeki A vitamini yağda emilir, havuç suyuna bir tatlı kaşığı zeytin yağı ilave edin 1 ayda zehir gibi hazfızaya sahip olun. Hafıza için ayrıca, içtiğiniz çayın veya sıcak suyun içine 6 adet karanfil koyun ve 5- 6 dakka demlendirin. Bir ay boyunca için ve süper hafızaya sahip olun. Ama sonra bu sefer de ben unutamıyorum diye bana gelmeyin.

Ebegümeci
Ebegümeci 2- 3 yemek kaşığı, 5 saat sıcak suda bekletin ve için. Balgamı, ses tellerinin etrafında ne varsa söker atar.

Okaliptüs
Okalüptus yağını bir iki damla sıcak suyun içine koyun buğu yapın. Üst solunum yollarını rahatlatır. Ayrıca okalüptüs yağı burna damlatılırsa sinüziti söker.

Ve yasal takibe uğramamak için sihirli söz: Bu anlattıklarımız Tıbbi tedavinin yanında destektir. Normal tedavinizi aksatmayın. Hastalılarınızda bir doktora danışın. Bunlar tedaviye destek amaçlı bilgilerdir.

Programın başında pekçok kere alttan bant geçerek Kilo Verdiren Mucize Bitkiler Az Sonra dendi. Onları da merak ettik ancak doktora ayrılan süre bitti. Belki başka zaman öğreniriz.

Sitemizin Yorumu:
Çok şükür biz de inançlı insanlarız ancak Allah'ı anmanın kalbe iyi gelmesinin tıbbi bir bilgi değil de Allah'ı andığımızda yüce yaratıcı tarafından korunduğumuzu ve yanlız olmadığımızı hissettiğimiz için tabi ki bir rahatlama duyarız. Ancak kalp rahatsızlığı olan birinin sürekli olarak Allah'ı anıp kalp rahatsızlığının geçeceğini düşünmesi ne derece bilimsel ve tıbbidir? Bu tarz bir konuşma bir doktorun milyonlar karşısıında TRT ekranından yapacağı bir konuşma mıdır?

Eskiden aktarlarda hangi bitkinin hangi hastalığa iyi geldiğiyle ilgili broşürler ve afişler bulunurdu. Bunlar yasaklandı. Şu bitki şu hastalığa iyi gelir veya şu hastalığın tedavisinde kullanılır şeklinde bilgi vermek yasal takibi gerektirir bir suç oldu, yasaklandı. Ancak TRT ekranından yapıldığında sanırız yasak olmuyor. Aktarlarda tek sayfalık bir broşür bile yasakken, milyonlara hitap eden bu ülkenin resmi televizyon kanalından bu bilgiler nasıl verilebiliyor? Acaba Allah'ı anın kalbe iyi gelir, zencefil cennet bitkisidir gibi bilgiler de eklendiğinde yasak kalkıyor mu?Yard.Doç.Dr. Ömer Coşkun'un bitkisel tedavileri için ayrıntılı bilgi almak ve sitesinde satışını yaptığı mucize bitkilerden yararlanmak isterseniz sitesinin adresi www.doctorherbalist.com

Yukarıdaki resimde dikkatimizi çekti, satışta olan bir L- Carnitine ürünü bizim bildiğimiz hiçbir markadan değil. Acaba sitesinde satışını yaptığı her ürünün Tarım Bakanlığı veya Sağlık Bakanlığı onayı var mıdır? Yok ise bunlar yasal yoldan Türkiyeye gelmiyor demektir de.

Bir sorumuz da TRT yönetimine. Kendi sitesinde bitkisel tedavi ürünleri satan bir kişinin TRT ekranlarında hangi bitkinin neye iyi geldiğini dakikalarca söylemesi sizce reklama girmiyor mu? Bu programı izleyen onbinlerce kişi internet arama motorunda bu doktorun adını yazınca ilk sırada doktorun kendi ticari sitesi çıkıyor. Bu nasıl bir anlayıştır? TRT böyle bir imkan sunuyorsa lütfen bizi de programınıza davet edin. Bakın biz de hangi bedensel sorunda hangi egzersiz iyi gelir, hangi spor aletiyle hangi egzersizler yapılır, hangi ek beslenme ürünü neye iyi gelir bunları anlatabiliriz. Davetinizi bekleriz.
Bunları Okudunuz mu?
Kanserin Penceresinden 2: Kanser Ve Ruhsal Gelişim

Kanserin Penceresinden 2: Kanser Ve Ruhsal Gelişim

Hayatımda incir çekirdeğini doldurmayacak ne çok şeye üzüldüğümü, hatta ne boş şeyler peşinde koştuğumu düşünüyorum hayıflanarak. Tefekkür yaptığımı zannederken, fani yaşamın ölümlü olduğunu ve tanrısal mesajların ibret verici hatırlatıcılığını gözden kaçırıp ne gereksiz şeyler yapmışım.

Kozmetik Ürünlerinizinin Bozulduğunu Nasıl Anlarsınız!

Kozmetik Ürünlerinizinin Bozulduğunu Nasıl Anlarsınız!

Arada sırada makyaj yapan bayanların makyaj malzemeleri uzun süre bitmezler. Peki bu durumda ürünlerin bozulduğunu nasıl anlarız. Bu yazımız bozulan kozmetik ürünlerinizi nasıl anlayacağınızı gösteriyor.

Steroidlerle Genetik Yaratıklar Ortaya Çıkıyor

Steroidlerle Genetik Yaratıklar Ortaya Çıkıyor

Günümüzde Body Building steroidle birlikte anılmaya başladı. Yarışmalarda ne kadar estetik göründüğü değil de ne kadar büyüdüğüne bakılmaya başlanması sporcuları dopinge itti.

aşk acısı, kilo verdiren bitki, şerbetçiotu, kantaron otu, kantaron yağı, çakşır kökü, adaçayı, aslan pençesi, nar çiçeği, zencefil, meyan kökü, ebegümeci,

Yorum Yazabilirsiniz

(E-postanız Yayınlanmayacaktır.)
Karakter  Kaldı

Yorumlarınız & Sohbet

öznur     03.03.2012
sayın site yöneticisi böyle bir şifa veren site yaptığınız için öncelikle teşekürler benim ciğerlerimde ağrı nefes kesilmesi ve sesim kısk ve boğuk çıkıyo ne yapmam gerekir
© 2020 - Sporeva.com
Gizlilik İlkemiz Hakkımızda İletişim

Yeniliklerden Haberdar Olabilirsiniz!

Web Tasarım