Yeniliklerden Haberdar Ol
Üye Girişi   /   Yeni Kayıt

V-BAR PULLDOWN

V-Bar Pulldown

Çalışan Kaslar:
Latissimus Dorsi, Teres Major

Kasların Görevi: Bütün çekme hareketlerini yaptırırlar.

Kullanılan Ekipman: Cable

Spor Branşları:
Windsurf, dağcılık, yüzme, cirit ve çekiç atma, voleybol, hentbol, tenis, basketbol, güreş, boks, eskrim, cimnastik, yelken, sutopu, mızrak ve gülle atma

Uygulama:
Pulldown makinesinde özel" V" formunda olan özel bir bar aparatı ile uygulanır. Oturma platformuna oturularak V şeklindeki çekme barı sıkıca kavranır.Gövde hafif arkaya doğru eğik ve avuç içleri yüze dönük durumdadır. Ucunda ağırlık plakaları olan bar nefes verilerek göğüse doğru çekilir ve birkaç saniye en alt pozisyonda bekledikten sonra, yavaşça,nefes verilerek, sırt kaslarında tam bir gerginlik hissederek başlangıç durumuna dönülür. Hareket sırasında sırt kasları gevşetilmez ve vücut dikliğini muhafaza eder.

Geri Ok Geri Dön

Reklam
Spor Fırsatları

Sponsor Ürünler / Sponsorumuz Bodydrom.com

Bizden Fiyat Almadan Sporcu Gıdası veya Giysisi Almayın. Size Özel İndirimler İçin WhatsApp'tan Yazın 0549 445 90 90
Sorumluluk Reddi Bir egzersiz veya beslenme programına başlamadan önce doktorunuza danışınız. Sitemizdeki bilgiler teşhis ve tedavi yerine geçmez. Korunma, belirtiler hakkında bilgilendirerek erken teşhisi sağlama gibi kamu yararına yöneliktir. Teşhis ve tedavi ancak kişinin, konunun uzmanı doktor tarafından görülmesiyle yapılabilir.

© 2002-2019
Bizi Takip Edin!