Yeniliklerden Haberdar Ol
Üye Girişi   /   Yeni Kayıt

Aşk Acısına İyi Gelen Kilo Verdiren Mucize Bitkiler

Aşk Acısına İyi Gelen Kilo Verdiren Mucize Bitkiler

01.03.2009 TRT1 Saat:17:15
Dr. Ömer Coşkun

Aşk Acısına İyi Gelen, Kilo Verdiren Mucize Btikiler. Hangi bitki hangi hastalığa iyi geliyor. Kilo surunu olanlar için süper bitkiler. Dr Ömer Coşkun TRT de açıkladı.

Şerbetçiotu

Aşk hastalığına iyi gelen bitki. Şerbetçiotu. Sevip te kavuşmayanlar sevdasını yüreğine gömenler için şerbetçiotu. Şerbetçi otunun özellikle akşam yatmadan önce 1 tatlı kaşığı şerbetçi otu bir su bardağı sıcak su ile demlenecek ve 10 dk beklenecek. Bu içilecek. Beynin ihtiyacı olan maddeler beyne gider ve aşk acısını dahi rahatlatır.

Kantaron Otu

Mide ülserinde midede asit artışı ve yanma için kantaran otu. 1 tatlı kaşığı kantaron otunu bir su bardağı bardağı sıcak suda 5 dk demleyin. 70 kg biri içindir.

Kantaron Yağı

Osmanlıda kılıç yağı diye de bilinir. Öyledir ki derin kılıç yarasında dahi bu yağ çok etkilidir. İyileşmeyen yaralarda, yanıklarda kantaron yağı sürün. Kendiniz evde de hazırlayabilirsiniz. Kantaron otunu zeytinyağının içine koyun ve güneşte 20 gün bekletin. Sinir sıkışmasının da bir numaralı ev tedavisidir. Bilek ağrısı ve sinir sıkışmasında kantaron yağını sürün ve bez ile kaplayın, sinirleri açar. Bir başka faydası bel fıtığı, boyun fıtığı tedavisidir. Boynunuzun kökünden kuyruk sokumuna kadar sürün, kaslar damarlar için çok faydalıdır.

Kantaron yağı içilebilir de. 1 tatlı kaşığı kantaron yağını için. Midedeki yaraları dozer gibi süpürür.

Çakşır Kökü

Erkekler için çakşir kökünün bir parçasını bir bardak suda demleyerek için. Çinko, altın, gümüş gibi elementleri erkeklere sağlar. Özellikle çinko. her erkeğe lazımdır. Testosteronu artırır.

Adaçayı

Erkekelerde çakşır kökünün bayanlardaki karşılığı adaçayıdır. Rahim kaslarını güçlendirir. Adaçağı birkaç çeşittir. Mümkünse adaçayının (salbia triloba) tıbbi adaçayı olanını kullanın.

Erkekler adaçayını bir bardaktan fazla içmesin. İçinde öströjen vardır ve erkekte göğüs büyümesi yapabilir. Erkekler çakşır kökü bayanlar adaçayı içmelidir.

Aslan Pençesi

Rahimağzı kanserine iyi gelir. Bir tatlı kaşığı aslan pençesini bir bardak sıcak suda 5 dakka demle. Bunu her gün için. Miyom, kist ve bazı kanserlere karşı tedavidir.

Nar Çiçeği

Nar çiçeği inanılmaz derecede barsaklardaki mikropları temizler. Narın kendi suyu da ağız yaralarında etkilidir. Konsantre degil gerçek nar suyu olmalıdır.

Zencefil

Uzun süreli ağız yaraları varsa zencefil çok iyidir. Kur'an- ı Kerim e göre Zencefil Cennetin içeceğinde yer alır. Zencefili 3- 4 adet elma ve boru tarçın ile nöbet şekeri ilave ederek komposto yapın ve her gün bunu için. Akciğer için birebirdir. Normalde akciğer, sigarayı bıraktıktan 5 yıl sonra düzelir ve temizlenirken bu komposto ile 70 günde akciger kendine döner. Akciğerlerin temizlenmesi gereken, sigara içenler, boya işinde çalışanlar, evde bu kompostoyu yaptırsınlar. 70 günde cigerler pırıl pırıl olacaktır.

Zencefil kanı sulandırır. Kalp krizi sadece damar tıkanıklıgında olmaz. Ani bir heyecan oldugunda olabilir, iyi veya kötü bir haber alınabilir ani sevinçlerde de kan pıhtılaşır ve kalp krizi olabilir. Günde 1 çay kaşığı toz zencefili çorbanıza katın, balla karıştırın için. Allahın mucize bir bitkisidir.

Meyan Kökü

Bütün dünyada çok yaygın kullanılır. Meyan şekeri, meyan kökü, meyan şerbeti özellikle depresyonda çok etkilidir. Bir tatlı kaşığı meyan kökü ılık suda en az 5 saat demlenerek kullanılır. 115 tane vücuda çok faydalı etkisi vardır. Karaciğer kanserinden böbrek taşına kadar inanılmaz bir bitkidir. Bir bardak içilmesi önerilir. Bir bardaktan fazla içilirse potasyum kaybettirir. Bu nedenle 1 bardaktan fazla içecekseniz yanında 1 muz yiyin. 21 gün boyunca için. Depresyondan karaciger kanserine kadar iyi gelir.

Depresyona ayrıca kedi otu kökü ve lavanta çok iyidir.

Ökseotu

Kalp damar sistemine geldik. Damarları açıcı en faydalı bitki ökseotudur. Ayrıca Hayıt Tohumu'da çok yararlıdır. Kalbe çok iyi gelen bir şeyi de Allah bize buyurmuştur. Kalbi ferahlatmak Allah'ı anmakla olur. Allah dendiğinde dil üst damağa değiyor ve beyni uyarıyor.

Havuç Suyu

Akşam yatmadan havuç suyu ve bir tatlı kaşığı zeytinyağı beyne çok iyi geliyor. İçindeki A vitamini yağda emilir, havuç suyuna bir tatlı kaşığı zeytin yağı ilave edin 1 ayda zehir gibi hazfızaya sahip olun. Hafıza için ayrıca, içtiğiniz çayın veya sıcak suyun içine 6 adet karanfil koyun ve 5- 6 dakka demlendirin. Bir ay boyunca için ve süper hafızaya sahip olun. Ama sonra bu sefer de ben unutamıyorum diye bana gelmeyin.

Ebegümeci

Ebegümeci 2- 3 yemek kaşığı, 5 saat sıcak suda bekletin ve için. Balgamı, ses tellerinin etrafında ne varsa söker atar.

Okaliptüs

Okalüptus yağını bir iki damla sıcak suyun içine koyun buğu yapın. Üst solunum yollarını rahatlatır. Ayrıca okalüptüs yağı burna damlatılırsa sinüziti söker.

Ve yasal takibe uğramamak için sihirli söz: Bu anlattıklarımız Tıbbi tedavinin yanında destektir. Normal tedavinizi aksatmayın. Hastalılarınızda bir doktora danışın. Bunlar tedaviye destek amaçlı bilgilerdir.

Programın başında pekçok kere alttan bant geçerek Kilo Verdiren Mucize Bitkiler Az Sonra dendi. Onları da merak ettik ancak doktora ayrılan süre bitti. Belki başka zaman öğreniriz.

Sitemizin Yorumu:

Çok şükür biz de inançlı insanlarız ancak Allah'ı anmanın kalbe iyi gelmesinin tıbbi bir bilgi değil de Allah'ı andığımızda yüce yaratıcı tarafından korunduğumuzu ve yanlız olmadığımızı hissettiğimiz için tabi ki bir rahatlama duyarız. Ancak kalp rahatsızlığı olan birinin sürekli olarak Allah'ı anıp kalp rahatsızlığının geçeceğini düşünmesi ne derece bilimsel ve tıbbidir? Bu tarz bir konuşma bir doktorun milyonlar karşısıında TRT ekranından yapacağı bir konuşma mıdır?

Eskiden aktarlarda hangi bitkinin hangi hastalığa iyi geldiğiyle ilgili broşürler ve afişler bulunurdu. Bunlar yasaklandı. Şu bitki şu hastalığa iyi gelir veya şu hastalığın tedavisinde kullanılır şeklinde bilgi vermek yasal takibi gerektirir bir suç oldu, yasaklandı. Ancak TRT ekranından yapıldığında sanırız yasak olmuyor. Aktarlarda tek sayfalık bir broşür bile yasakken, milyonlara hitap eden bu ülkenin resmi televizyon kanalından bu bilgiler nasıl verilebiliyor? Acaba Allah'ı anın kalbe iyi gelir, zencefil cennet bitkisidir gibi bilgiler de eklendiğinde yasak kalkıyor mu?Yard.Doç.Dr. Ömer Coşkun'un bitkisel tedavileri için ayrıntılı bilgi almak ve sitesinde satışını yaptığı mucize bitkilerden yararlanmak isterseniz sitesinin adresi www.doctorherbalist.com

Yukarıdaki resimde dikkatimizi çekti, satışta olan bir L- Carnitine ürünü bizim bildiğimiz hiçbir markadan değil. Acaba sitesinde satışını yaptığı her ürünün Tarım Bakanlığı veya Sağlık Bakanlığı onayı var mıdır? Yok ise bunlar yasal yoldan Türkiyeye gelmiyor demektir de.

Bir sorumuz da TRT yönetimine. Kendi sitesinde bitkisel tedavi ürünleri satan bir kişinin TRT ekranlarında hangi bitkinin neye iyi geldiğini dakikalarca söylemesi sizce reklama girmiyor mu? Bu programı izleyen onbinlerce kişi internet arama motorunda bu doktorun adını yazınca ilk sırada doktorun kendi ticari sitesi çıkıyor. Bu nasıl bir anlayıştır? TRT böyle bir imkan sunuyorsa lütfen bizi de programınıza davet edin. Bakın biz de hangi bedensel sorunda hangi egzersiz iyi gelir, hangi spor aletiyle hangi egzersizler yapılır, hangi ek beslenme ürünü neye iyi gelir bunları anlatabiliriz. Davetinizi bekleriz.

Geri Ok Geri Dön

Spor Fırsatları
Fitness ve Bodybuilding Giysileri

YORUM YAZ


E-postanız Yayınlanmayacaktır.


Karakter  Kaldı

BU KONU HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

öznur
sayın site yöneticisi böyle bir şifa veren site yaptığınız için öncelikle teşekürler benim ciğerlerimde ağrı nefes kesilmesi ve sesim kısk ve boğuk çıkıyo ne yapmam gerekir

Reklam
Fitness ve Bodybuilding Giysileri

Bu Bölümdeki Diğer Konulardan

Willet Diyeti Piramidi Nedir? Esasları Nelerdir?

Willet Diyeti Piramidi Nedir? Esasları Nelerdir?

Amino Asitler ve Proteinler: Her Sporcu İçin Vazgeçilmez

Amino Asitler ve Proteinler: Her Sporcu İçin Vazgeçilmez

Vücut Geliştirmeciler İçin Market Alışverişi

Vücut Geliştirmeciler İçin Market Alışverişi

Vitaminler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Vitaminler Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İdeal Kilo Hesaplama Tablosu

İdeal Kilo Hesaplama Tablosu

Beslenme Uzmanlarına Sorduk: Sık Karşılaşılan Sorunlar

Beslenme Uzmanlarına Sorduk: Sık Karşılaşılan Sorunlar

Sponsor Ürünler / Sponsorumuz Bodydrom.com

Bizden Fiyat Almadan Sporcu Gıdası veya Giysisi Almayın. Size Özel İndirimler İçin WhatsApp'tan Yazın 0549 445 90 90
Sorumluluk Reddi Bir egzersiz veya beslenme programına başlamadan önce doktorunuza danışınız. Sitemizdeki bilgiler teşhis ve tedavi yerine geçmez. Korunma, belirtiler hakkında bilgilendirerek erken teşhisi sağlama gibi kamu yararına yöneliktir. Teşhis ve tedavi ancak kişinin, konunun uzmanı doktor tarafından görülmesiyle yapılabilir.

© 2002-2019
Bizi Takip Edin!